Your Logo
 
Profil společnosti » O společnosti

O společnosti

Společnost MEDISYSTEMS a.s. poskytuje kvalitní služby v oblasti informačních technologií pro segment zdravotnictví. Přístup k našim zákazníkům se vždy vyznačuje především posouzením jejich potřeb a nalezením individuálního řešení s využitím nejnovějších technologií.

V oblasti vývoje informačních systémů se orientujeme na systémy pro řízení nákupu a logistiky zdravotnických zařízení a na realizaci integračních systémů pro vzájemnou výměnu informací mezi jednotlivými zdravotnickými zařízeními a jejich dodavateli. Tyto integrační projekty přinášejí úsporu nákladů jak na straně dodavatele, tak na straně zákazníka při výměně elektronických účetních dokladů. Dále se zaměřujeme na vývoj systému pro řízení operačních sálů, který představuje nástroj pro plánování využití operačních sálů a pro sledování nákladů na jednotlivé operační sály a výkony.

Realizujeme také rozsáhlá řešení Business Inteligence. Nad stávajícími informačními systémy našich zákazníků budujeme manažerské nadstavby, které podporují manažerské řízení organizace.