Your Logo
 
Profil společnosti » Aktuality » 7. ročník Náchodských mezioborových dnů

7. ročník Náchodských mezioborových dnů

 

Ve dnech 15. - 17. listopadu 2012 se konal v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě už 7. ročník Náchodských mezioborových dnů ( http://nmd.edu-med.cz/ ). Jednalo se o kongres určený pro lékaře a další zdravotníky, který je i jednou z největších vzdělávacích akcí pro nelékařské zdravotnické pracovníky v Královéhradeckém kraji. Významem však už hranice kraje dávno přesahuje, o čemž svědčí akreditace jako kongresu s mezinárodní účastí. Zazněly zde totiž i zkušenosti zdravotníků ze Slovenska, Švédska a Velké Británie.

Na tomto kongresu se představila také naše společnost Medisystems, a.s. Účastníci této vzdělávací akce, kterých bylo přihlášeno přes šest set, se zde mohli seznámit s nabídkou informačních technologií, kterou Medisystems a.s. poskytuje v rámci zdravotnických zařízení.

Kongres trval tři dny a na programu bylo 71 odborných přednášek. Kongres pořádala firma Edumed s.r.o., která se věnuje pořádání odborných a vzdělávacích akcí pro odbornou i laickou veřejnost. Záštitu nad kongresem převzal starosta města Náchoda Jan Birke.